Jak vybírat dodavatele čistírny odpadních vod?

 V první řadě by se měl zákazník při výběru ČOV řídit vlastním logickým uvažováním. Zároveň by mu však nemělo jeho pozornosti uniknout několik skutečností:

Nejefektivnější způsob čištění vody je mechanicko-biologické čištění, kde zařízení sestává z mechanického předčištění, biologického čištění a separace vyčištěné vody. V minulosti byl takový čistící proces realizován prostřednictvím několika nádrží. Dnes to je řešení v jedné kompaktní nádrži, která má (v důsledku omezení zahnívání) válcovitý tvar.

Popis čistírny odpadních vod
          Čistírna odpadních vod je zařízení, o které je nutno se alespoň minimální starat a proto je důležitá možnost vizuální kontroly a údržby jejích částí. Samozřejmostí čistírny je akumulační zóna (AKU zóna) pro zachycení nárazově přitékajících vod. Mechanické předčištění by mělo být vícekomorové na lepší odstranění tuků a olejů z kuchyně (tzv. Selektor). Pro snadné provozování musí mít čistírna dočišťování hladiny, odkalovací systém a časovou regulaci chodu. Výhodou je vyjímatelný provzdušňovací systém. Kvalitnější zařízení jsou vybavena navíc i filtrací vyčištěné vody.

Proč čistírna odpadních vod od nás?

          Obchodní politikou naší firmy není zbohatnout na jednom prodaném kusu čistírny a proto již od roku 2000 úspěšně distribuujeme naše výrobky nejen na Slovensku ale i do zahraničí. Vysoká kvalita našich zařízení nám umožňuje minimalizovat ceny našich výrobků, a proto Vám nabízíme čistírny odpadních vod do 4 nebo 6 osob za nejnižší cenu na českém trhu.

V čem jsme odlišný od konkurence?
Naším cílem je možnost poskytnout čistírna odpadních vod dostupnou za rozumnou cenu do každé rodiny. Protože v naší firmě věříme, že pomoc naší planetě s řešením odpadů které lidstvo produkuje, se jednou vrátí našim budoucím generacím.